معرفی شرکت دانش بنیان آریان آسانسور

درباره ما آریان آسانسور فعالیت خود را به عنوان اولین تولید کننده تابلو فرمان میکروپروسسوری آسانسور در ایران از سال ۱۳۷۱ با همکاری متخصصین و مهندسین با تجربه در زمینه تحقیقات و طراحی الکترونیک طراحی صنعتی و ساخت تابلوهای کنترل آسانسور آغاز نموده و هم اکنون این شرکت با ۳۰ سال سابقه در تولید محصولات متنوع و بخش قابل توجهی از بازار داخل و خارج را در اختیار دارد. آریان آسانسور به عنوان اولین شرکت دانش بنیان صنعتی در زمینه آسانسور با تاکید بر تحقیق و توسعه به عنوان محور اصلی دستیابی به اهداف خود کفایی بهبود کیفیت و انطباق هر چه بیشتر با استانداردهای جهانی از جمله به عنوان اولین دارنده گواهینامه ایزو ۹۰۰۱ ۲۰۰۸ در مدیریت کیفیت همواره سعی در ارتقاء کیفیت در زمینه تولید تابلو فرمان آسانسور خود داشته است.

تحقیق و توسعه

فعالیت های بی وقفه در امر تحقیق و توسعه، آریان آسانسور را در مسیر نوینی قرار داده تا جایی که این فعالیت ها زمینه ساز تبدیل شدن آریان به یک شرکت دانش بنیان صنعتی که دارای اختراعات متعدد ثبت شده با بالاترین رتبه های لازم را دارد، فراهم آورده است.

این اختراعات بستری برای تولید محصولات جدید با ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد به وجود آورده که مهم ترین آنها کاهش در مصرف انرژی، افزایش ایمنی و بهبود کیفیت حرکتی می باشد.

تولید

استفاده از شیوه های نوین در تولید ، به منظور کاهش قیمت تمام شده و زمان تحویل با حفظ سطح کیفیت تعریف شده برای محصولات در صنایع مختلف بسیار متداول می باشد. این امر همواره مورد توجه خاص شرکت آریان قرار داشته و دارد. در بخش تولید با بهره گیری از خط تولید تمام مکانیزه اس ام دی تمامی مراحل تولید به صورت تمام اتوماتیک انجام می گیرد و بالطبع ضریب خطا به صفر رسیده و این امر باعث کیفیت برتر محصولات شده است تولید مکانیزه تابلو با استفاده از روشهای استاندارد ضمن افزایش توان تولید و کیفیت محصولات را افزایش داده است. محصولات تولید شده قابلیت رقابت با تولیدات و محصولات خارجی را در سطح بین المللی دارا می باشد.

فروش

بخش بازاریابی و فروش آریان آسانسور با برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت و با چشم اندازی اندیشمندانه توانسته ضمن حصول رضایت مشتریان ، بعنوان یک واحد مسئولیت پذیر در سطح کشور خود را مطرح نماید. این بخش با توجه به نیازهای فعلی و آینده مشتریان و با برنامه ریزی های دقیق توانسته در راستای تحقق اهداف قدم برداشته و حس خشنودی و خاطره خوب از خرید را ایجاد نماید. همچنین با ایجاد نمایندگی های گسترده در سراسر ایران یک شبکه قوی توزیع را تشکیل دهد.

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش آریان آسانسور با استفاده از نیروهای کارآزموده و مجرب با ارائه خدمات ۲۴ ساعته همواره در کنار مشتریان می باشد. شبکه گسترده خدمات در سراسر ایران این اطمینان را به مشتریان می دهد که همواره با ارائه خدمات مطلوب در کنارشان هستیم .

امور مشتریان مشتریان آریان آسانسور مهم ترین رکن در فرآیند ارائه خدمات هستند واحد امور مشتریان با شعار “نماینده مشتری در سازمان سعی بر آن دارد تا ضمن برقراری ارتباط موثر با تمامی گروه ها مسائل و نیازهای آنان را به درستی درک کند و خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به ایشان ارائه دهد.

برج تست

اولین و مرتفع ترین برج تست ایران (برج تست آریان آسانسور) در تاریخ ۲۲ تیرماه ۱۳۹۴ با حضور جمع کثیری از مقامات کشوری، نمایندگانی از اداره استاندارد، فرمانداری و … در محل کارخانه شرکت آریان آسانسور واقع در شهرک صنعتی پرند افتتاح گردید.