بیمه سرنشین آسانسور + تعهدات و قیمت | وب سایت رسمی اتحادیه کشوری آسانسور و پله برقی و خدمات وابسته

بیمه سرنشین آسانسور + تعهدات و قیمت

هزینه پزشکی هر نفر :۱۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
دیه برای هر نفر :۶/۴۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال
حق بیمه بابت هر نفر ظرفیت آسانسور :۶۹/۰۰۰ ریال

آسانسورها به شخص خاصی تعلق ندارند و جزیی از مشاعات ساختمان ها و یا اموال عمومی محسوب می شوند. سوال اصلی اینجاست که در صورت وقوع حادثه ای در آسانسور چه کسی را می توان مقصر شمارد؟ چگونه می توان خسارت های شخص زیان دیده را جبران کرد؟ غرامت فوت فرد یا افراد صدمه دیده چگونه خواهد بود؟

بیمه آسانسور بدون شک بهترین راه برای به حداقل رساندن خسارات و آسیب هایی است که امکان دارد در آسانسور اتفاق بیافتد. شرکت های سرویس و نگهداری آسانسور ملزم به چک و یادآوری این موضوع هستند زیرا در صورت بروز هرگونه حادثه ناگوار و نداشتن بیمه آسانسور، مسئولیت حادثه و جبران خسارت ممکن است برعهده مالک یا مدیر ساختمان، شرکت سرویس کار یا نگهدارنده آسانسور، شرکت نصاب آسانسور و استفاده کننده از آسانسور باشد.

در صورتی که درخواست بیمه یک دستگاه آسانسور و یا آسانسور های یک بلوک ساختمانی را دارید از طریق چاپ و تکمیل فرم ذیل و همچنین ارسال آن به شماره واتساپ ۰۹۳۳۹۰۰۳۰۳۲ اقدام نمائید.

در صورتی که درخواست بیمه چندین دستگاه آسانسور را دارید که در محل های مختلف واقع شده است لطفا لیست آسانسور خود را طریق چاپ و تکمیل فرم ذیل به شماره واتساپ ۰۹۳۳۹۰۰۳۰۳۲ ارسال فرمائید.

برچسب ها

نوشته های مشابه